Posted by Kira on Czerwiec 20th, 2012

jeżeli chcesz mieć ze mną w miarę stały kontakt i regularnie dowiadywać się, co tam u mnie nowego, to jestem dostępna w kilku serwisach społecznościowych – można mnie sobie dodać do znajomych, do sieci kontaktów, obserwować, albo po prostu pogadać od czasu do czasu:

     

jest oczywiście także kilka możliwości bardziej bezpośredniego kontaktu ze mną:

UWAGA!

jeśli masz do mnie coś WAŻNEGO a ja jestem akurat zajęta czymś innym i się nie odzywam ani nie odpowiadam, to NAJSZYBSZĄ i najskuteczniejszą metodą skontaktowania się ze mną jest napisanie o co konkretnie chodzi.

samo pisanie raz za razem – “ważne!!!” – nie działa, ponieważ jeśli mnie nie ma, to znaczy że akurat robię coś, co uważam za ważne dla mnie. a moje “ważne” jest mojsze niż twojsze – proste?

w sprawach dotyczących tekstów, artykułów, komiksu czy czegokolwiek tam z zawartości CGN, proszę o korzystanie z systemu komentarzy. poważnie, tam odpowiem znacznie szybciej i nie będę się musiała zastanawiać o co chodziło ;-)

w sprawach zawodowych – najłatwiej i najszybciej jest napisać maila z ogólną informacją o potencjalnym zleceniu. o ile rzecz jasna przewidywana jest za nie zapłata, bo różne “dajemy referencje” od razu kasuję i tyle. można mnie też spróbować złapać na facebooku – jeśli akurat jestem, to fb stanowi najszybsze medium komunikacyjne.