Posted by Kira on Lipiec 26th, 2015

oczywiście, na facebooku też nie może mnie zabraknąć. byłby nudny beze mnie ;-)) stron mam na nim nieco więcej niż te poniżej, udzielam się też dość czynnie w kilku grupach – wybrałam tu jednak takie miejsca, gdzie niewątpliwie “jest mnie pełno” i ich zawartość jest regularnie i rzetelnie uzupełniana. zapraszam do polubienia.

Kira Ewka Czarczyńska

mój prywatny profil na facebooku. jeśli interesuje kogoś Kira jako Kira, to jest to niezłe miejsce zarówno do tego, żeby trochę poznać moje poglądy na różne sprawy, jak i nawiązać szybki kontakt w celach różnych.

Cyber-Girl.NET Press

absolutna większość moich co ważniejszych tekstów ląduje tutaj, na moim blogu cyber-girl.net – zdarzają się jednak krótsze, pisane pod wpływem impulsu, nie wrzucane w ogóle na stronę www. można je znaleźć i poczytać na tej właśnie fanpage mojego bloga. oczywiście, linki do wpisów z cgn również tam lądują, więc jeśli sobie dodać do obserwowanych, to można być na bieżąco z moją twórczością różną.

Akcja Piwna && Wielka Kiriańska Wyprzedaż

dawno, dawno temu, bo około roku 2007, kiedy startowała dopiero szajba na różne programy partnerskie, wymyśliłam “akcję piwną”. polegała głównie na tym, że jeżeli ktoś planował coś i tak kupić, to mógł to zrobić przez mojego linka partnerskiego – on nic nie tracił, a mi sprzedający odpalał jakąś tam zetkę czy dwie na kawałek piwa.

aktualnie, jako że weszłam właśnie na ścieżkę minimalizmu, zamierzam tworzyć tam także albumy ze zdjęciami i opisami różnych mi już nie potrzebnych, ale nadal użytecznych rzeczy, które mam na zbyciu. będą też linki do konkursów (tych uczciwszych), różnych promocji czy darmowych usług albo towarów.

Nowe Miasto Zielona Góra

1 stycznia 2015 roku władze zielonej góry zrobiły nam mocno upierdliwy dowcip i połączyły miasto zg z gminą zg. od tej pory nastały takie problemy, jak na przykład drastyczne podniesienie niektórych opłat (za dzierżawę częstotliwości radiowych na przykład płacimy pełne 125x drożej, choć warunki się nie zmieniły), czy przełączenie nas pod zielonogórskie wodociągi i wypływanie z kranu ścieku, zamiast jak dotychczas wody. postanowiłam trochę o tym sobie popisać.

ale głównym problemem zg nie jest woda czy opłaty. problemem jest niewydolny merytorycznie i ekonomicznie, za to zapatrzony w siebie jak narcyz prezydent miasta. stąd, jak zauważy każdy przeglądający tego fanpage, skupiamy się tam głównie na jego działalności. a raczej jej branu, i do od ponad 8. lat.

to rzecz jasna nie koniec mojej aktywności na fejsie, ale że pozostałe strony traktuję ostatnio z braku czasu nieco “po macoszemu”, to nawet się nimi tutaj nie chwalę. w każdym razie jednak, w powyższych miejscach można mnie bez trudu znaleźć, złapać, skomentować moje rozmaite teksty, a jak ktoś ma ochotę to nawet się pospierać ;))