[© 2018]

facebook

oczywiście, na facebooku też nie może mnie zabraknąć. byłby nudny beze mnie ;-)) stron mam na nim nieco więcej niż te poniżej, udzielam się też dość czynnie w kilku grupach – wybrałam tu jednak takie miejsca, gdzie niewątpliwie “jest mnie pełno” i ich zawartość jest regularnie i rzetelnie uzupełniana. zapraszam do polubienia.

Kira Ewka Czarczyńska

Mój prywatny profil na Facebooku. W sumie, większość rzeczy, które wrzucam na FB, znajdziecie właśnie tam. Największe awantury, jakie udało mi się sprowokować, też. Info na mój temat, czy to we wpisach, czy na zdjęciach, czy na moich stronach i grupach – takoż można uzyskać właśnie na /Kira.Czarczynska/. Jest to również właściwe miejsce, jeśli coś do mnie albo dla mnie macie – kontakt na Messengerze jest w sumie chyba najszybszy i najpewniejszy w moim przypadku.

Cyber-Girl.NET Press

Nauczyłam się pisać mając raptem 3. lata i od tej pory pisałam non stop. Długo tylko dla swojej przyjemności, później jednak znaleźli się tacy, którzy zaczęli mi za to płacić. Zostało mi to do dzisiaj – pisuję artykuły i felietony, ale też poradniki, prowadzę blogi, klepię oferty i strony firmowe. Odeszłam tylko od dziennikarstwa, bo trochę dość już miałam lecącego na pysk poziomu i wiecznej pogoni za ‘klikami’ za wszelką cenę. W sumie, to powoli przechodzę do ‘obsługi literackiej’ firm: rozmaite dokumenty, korespondencja z klientami i urzędami, papiery wewnętrzne, regulaminy, tego typu rzeczy. A więcej znajdziecie właśnie na tej stronie.

Kira-MD

Kiedy klepię na komputerze, jeżdżę karetką. Ratownictwo Medyczne wyszło mi w sumie trochę przypadkiem: z przyczyn osobistych nie udało mi się skończyć medycyny, musiałam wrócić do Zielonej Góry, a tutaj na miejscu to właśnie RM było najbliższe temu kierunkowi. Tak mi się przynajmniej wtedy wydawało;) Ale nie żałuję, bo cholernie lubię to zajęcie. Na tej stronie natomiast możecie sobie poczytać trochę o tym, co robi RatMed nie pracujący w Systemie – tzn. w państwowym Pogotowiu czy na SORze.

Nowe Miasto Zielona Góra

Założona z okazji włączenia Gminy Zielona Góra do Miasta Zielona Góra, strona zajmuje się ogólnie rzecz biorąc opierdolem skierowanym do władz miasta. Bo jest za co opierdalać. Rabunkowa deweloperka, wygolenie zieleni miejskiej do zera (konkretnie do poniżej 3%) i systematyczne zalewanie wszystkiego betonem, to tylko część problemów. Największym jest obecny Prezydent, któremu najwyraźniej wydaje się, że ZG jest jego prywatną posiadłością, a mieszkańcy poddanymi. Punktujemy, rzucamy różne pomysły, przekładamy z politycznego na polski.