6 lipca 2014

szybkie kiriańskie info, czyli co jest grane

jeżeli macie niejasne wrażenie, że gdzieś mnie ostatnio wcięło – to macie absolutnie słuszne wrażenie. jeżeli ostatnio czujecie się jakby zlewani, bo nie odpisuję na maile i wiadomości – to co prawda czujecie się niesłusznie, bo was nie olewam, ale faktycznie nie odpisywałam i ogólnie kontakt ze mną był mocno utrudniony. ale żeby co niektórym za dobrze nie było, to właśnie się ogarniam i wracam.

 

i już się tłumaczę. tak trochę, bo ci co wiedzą, to wiedzą, a ci co nie wiedzą, to widać nie mają wiedzieć.

miałam otóż w poprzednich tygodniach… wróć. miesiącach w zasadzie, pewne solidnego kalibru problemy fizyczno-emocjonalno-prywatne.
powoli wracam do stanu normalnego, tzn. do zupełnie nienormalnego ogólnie, ale normalnego dla mnie.

wszystkich, którzy nie mogli się w tym czasie do mnie dobić, serdecznie przepraszam. nie do końca było to zależne ode mnie.

wpisy na CGN powinny niedługo wrócić do standardu, tzn. przynajmniej raz w tygodniu coś tam wrzucę, bo tematów w międzyczasie narobiło się tyle, że chyba zrobię losowanie, którymi się na  początek zająć.

jeśli ktoś czuje niedosyt, zapraszam na fanpage CGN na fejsie, tam jest znacznie częściej, choć dla wyrównania coby za dobrze nie było – także krócej i mniej szczegółowo. ale i tak zajrzeć i poczytać można:

serwuję tam ostatnio między innymi:

  • optymalizacja podatkowa będzie teraz przestępstwem?
  • ZAIKS przegrywa w sądzie z fryzjerem – powiew normalności w PL
  • przedsiębiorcy, którzy popełnili samobójstwo przez fiskusa
  • komentarz do “listu poparcia dla profesora Chazana”

tak że tego, właźcie, lajkujcie fanpejdża (spoko, jakoś mocno nie spamuję, nie będzie zasłaniać wam walla), ale przede wszystkim – komentujcie, dorzucajcie pomysły, itp. jak zawsze…