18 stycznia 2013

Alior Sync znów daje kasę. tym razem 20 złotych.

poprzednia promocja Alior Sync wypadła nadzwyczaj dobrze (zwłaszcza dla kont biorących w niej udział klientów), warto więc wziąć udział i w obecnej. tym razem pieniądze – konkretnie 20 zł – dostać można w zamian za założenie sobie konta PayPal. a jak założy się je przez Alior Sync, to są i dodatkowe korzyści.

PayPal to, w skrócie mówiąc, szybka metoda przelewania pieniędzy bez konieczności dzielenia się z odbiorcą czy nadawcą swoimi danymi – wystarczy znajomość adresu e-mail. pozwala też oczywiście dokonywać płatności online, np. za zakupy w sklepach internetowych, ale to już mniej interesująca funkcja.

założenie sobie konta PayPal poprzez Alior Sync, poza premią 20 zł, pozwolić ma również na:

  • zarządzanie środkami na koncie PayPal bezpośrednio z konta Alior Sync
  • błyskawiczny przelew pieniędzy między kontami Alior Sync i PayPal
  • dokonywanie szybkich przelewów na dowolny adres e-mail bezpośrednio z konta bankowego

krótko mówiąc, oba konta będą ze sobą w pewnym stopniu zintegrowane, co zdecydowanie poprawi wygodę korzystania z PayPal. dla tych, którym się nieszczególnie chce ciągle skakać po różnych kontach i serwisach – na przykład dla mnie – może to być akurat dość istotny argument “za”.

ok. a co trzeba zrobić, żeby dostać premię 20 zł za założenie konta PayPal? po kolei:

  • w czasie trwania promocji – od 06.01.2013 r. do 15.02.2013 r. – założyć konto PayPal korzystając z systemu Alior Sync
  • do 15.02.2013 r. dokonać co najmniej jednej transakcji komercyjnej (np. zakup w sklepie online) na kwotę minimum 20 złotych
  • poczekać na zasilenie konta PayPal promocyjną premią 20 zł ;)

i to wszystko. promocja jest nawet mniej skomplikowana od poprzednich – a już tamtym niczego pod tym względem nie brakowało. co prawda wychodzimy na niej w zasadzie na zero, bo żeby dostać te 20 zł trzeba wydać 20 zł – ale jeśli zapłacimy za coś, za co i tak robilibyśmy przelew, to w sumie nic nie szkodzi.