17 lipca 2012

mBank daje darmowy Internet za założenie konta

z Alior Sync swoje 100 zł za założenie konta zgarnęłam i jestem zadowolona. niestety, konto w mBanku już mam, więc darmowego Internetu za jego założenie nie dostanę. ale wy możecie, jeśli macie ochotę. mBank w ramach promocji “nowe eKONTO z Internetem za 0zł” daje darmowy Internet przez okrągły rok. net jest od Play, ale nadal to darmowe łącze.

promocja trwa od dnia 2 lipca 2012 roku do dnia 31 października 2012 roku i przeznaczona jest dla osób fizycznych (firmowe konta niestety odpadają). wziąć w niej udział mogą tylko nowi klienci – to znaczy tacy, którzy w roku 2012 roku nie posiadali rachunków oszczednościowo-rozliczeniowych w mBanku.

co możecie (bo ja niestety nie mogę…) dostać w ramach tej promocji?

  • darmowy Internet “4G” od Play na 12 miesięcy – tak, wiem, że takie z niego 4G jak i ze mnie, ale zawsze to jednak darmowy Internet przez rok;
  • darmowy modem USB do korzystania z tego “Internetu 4G” od Play.

co trzeba w tym celu zrobić, bo jak zwykle oczywiście coś trzeba ;-)

  • po pierwsze: złożyć wniosek o otworzenie eKONTA z Internetem;
  • po drugie: zawrzeć 12-miesięczną umowe leasingowa ze spółka Aspiro.net na modem USB Huawei e173U-2 – raty opłaca mBank, jeśli przemielimy przez konto minimum 350 zł miesięcznie (liczone jako płatności bezgotówkowe).

i to wszystko. trzeba tylko uważać na te 350 zł miesięcznie, bo jeśli ich nie przerobimy, to trzeba będzie samodzielnie zapłacić ratę leasingową za modem – 35 zł. z doświadczenia jednak wiem, że 350 to nie jest na tyle duża kwota, żeby nie dało się jej bezgotówkowo wydać.

poczytajcie jeszcze regulamin, zanim klepniecie w “załóż konto”: “nowe eKONTO z Internetem za 0zł” [PDF]

jak ktoś z was skorzysta, to proszę o informację, czy w mBanku promocje z bonusami działają tak samo dobrze, jak w Alior Sync.  a ja lecę sprawdzić, czy nie uda mi się założyć tego konta komuś z rodziny, kto nie chce darmowego Internetu ;-)